Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 24.10.2017
Nepřítomné třídy12345678910
9.Bexkexkexkexkexkexkexk
Nepřítomní učitelé12345678910
Blabolilová Ludmila(PedD)....Trej-KouSukKál-
Dubcová Jitka(nem)BuňHorJan
Hýková Marcela(NáV)BuňSuk....
Piskoř Tomáš(NáV)KálSchHorHorHorHorTrej
Sýkorová Jana(sem)-For
Šrámek Libor(dov)..
Tulingerová Ivana(Dr)....
Vopičková Lucie(NáV)MerMerMařMerMer
Změny v rozvrzích učitelů:
Blabolilová Ludmila1.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Březinová Eva1. hododpadáM9.B
3. hododpadáFy9.B
Buňátová Monika1. hodsupl. (Dub nem)Čj6.B(315)dohled
3. hodsupl. (Hýk NáV)Vl5.B(308)přespočetná hod.
Formánková Dagmar4. hodzměna Aj6.B (A1)(204)
4. hodspojeno (SJ sem)Aj6.B (A2)(204)
Horká Iva2. hodsupl. (Dub nem)Čj6.A(315)za odpadlou
2. hododpadáCh9.B
3. hodsupl. (Psk NáV)M8.B(204)dohled
4. hodspojeno (Psk NáV)Pv6.C (A2)(206)
5. hodspojeno (Psk NáV)Pv6.B (A2)(206)
6. hodspojeno (Psk NáV)Pv7.B (A 2)(206)
Hrevušová Marta4. hododpadáFj9.B (8ABF)+
Jandusová Martina3. hodsupl. (Dub nem)Čj7.B(315)dohled
Kálalová Věra1. hodspojeno (Psk NáV)Tv5.A (Ch)
6. hodspojeno (Bb PedD)Tv7.A (Chl)
Koudelová Ilona4. hodsupl. (Bb PedD)Pp8.B(310)za odpadlou
4. hododpadáNj9.B (Nj)
Maříková Tereza3. hodspojeno (Vop NáV)Aj5.A (A2)(110)
3. hodzměna Aj5.A (A1)(110)
Merhulíková Jiřina1. hodspojeno (Vop NáV)Aj3.B (A2)(211)
2. hodspojeno (Vop NáV)Aj3.A (A2)(211)
4. hodspojeno (Vop NáV)Aj4.B (A2)(211)
5. hodspojeno (Vop NáV)Aj4.A (A2)(211)
Schinková Milena2. hodsupl. (Psk NáV)M6.B(204)přespočetná hod.
Suková Irena5. hodsupl. (Bb PedD)Pp7.A(310)za odpadlou
5. hododpadáČj9.B
6. hodsupl. (Hýk NáV)D6.B(302)za odpadlou
6. hododpadáČj9.B
Špetová Romana4. hododpadáŠj9.B (8ABŠ)+
Trejbalová Hana2. hodsupl. (Bb PedD)Pp8.A(310)dohled
7. hodJídelna
Změny v rozvrzích tříd:
3.A2. hodAjA2(211)spojíMerhulíková Jiřina(Vop)
3.B1. hodAjA2(211)spojíMerhulíková Jiřina(Vop)
4.A5. hodAjA2(211)spojíMerhulíková Jiřina(Vop)
4.B4. hodAjA2(211)spojíMerhulíková Jiřina(Vop)
5.A1. hodTvChspojíKálalová Věra(Psk)
3. hodAjA2(110)spojíMaříková Tereza(Vop)
3. hodAjA1(110)změnaMaříková Tereza
5.B3. hodVl(308)suplujeBuňátová Monika(Hýk)
6.A2. hodČj(315)suplujeHorká Iva(Dub)
6.B1. hodČj(315)suplujeBuňátová Monika(Dub)
2. hodM(204)suplujeSchinková Milena(Psk)
4. hodAjA1(204)změnaFormánková Dagmar
4. hodAjA2(204)spojíFormánková Dagmar(SJ)
5. hodPvA2(206)spojíHorká Iva(Psk)
6. hodD(302)suplujeSuková Irena(Hýk)
6.C4. hodPvA2(206)spojíHorká Iva(Psk)
7.A5. hodPp(310)suplujeSuková Irena(Bb)
6. hodTvChlspojíKálalová Věra(Bb)
8. hodVvodpadá(Hýk)
9. hodVvodpadá(Hýk)
7.B3. hodČj(315)suplujeJandusová Martina(Dub)
6. hodPvA 2(206)spojíHorká Iva(Psk)
8.A1. hodPg8BPgodpadá(ŠrL)
2. hodPp(310)suplujeTrejbalová Hana(Bb)
8.B1. hodPg8BPgodpadá(ŠrL)
3. hodM(204)suplujeHorká Iva(Psk)
4. hodPp(310)suplujeKoudelová Ilona(Bb)
8. hodVvodpadá(Tul)
9. hodVvodpadá(Tul)
9.B1.-7. hod exkurze